Hakkımızda

Başak Vinç, Eskişehir vinç kiralama sektörünün önemli bir markası olarak dürüstlüğü, güvenilirliği, profesyonel hizmetleri ile öncü olmayı başarmıştır.  Tüm vinç gereksinimleri için akılcı çözümler sunan Başak Vinç,  araç parkurunda kaliteye, yüksek standartlara önem vermektedir.

Tecrübe ve bilgi sahibi personellerimiz, kalitesi ispatlanmış iş makinelerimiz ile müşterileri memnuniyetini arttırarak Eskişehir vinç firmaları arasında her zaman ileriye gitmek için çabalamaktayız.


Firmaların totem ve tabelalarının istenilen alana montajı, ağır tonajlı makinelerin, malzemelerin kaldırılması, taşınması, fabrika söküm ya da kurulum işlerinizde Başak Vinç’e ve ekibine güvenebilirsiniz.

Eskişehir merkezli firmamız yalnızca Eskişehir’de değil Bilecik, Kütahya gibi çevre iller ve ilçelere de vinç kiralama, forklift kiralama, sepetli platform kiralama, sepetli vinç kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Başak Vinç, hizmetlerinde koruduğu standartlarla bölgenin en güvenilir vinç kiralama firması olmayı hedeflemektedir.

Başak Vinç, vinç platform, forklif kiralama, oto kurtarma ile beraber lowbed taşımacılığı alanında da uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.  Kamyon veya tırla taşınmayacak özellikte uzun ve geniş araçlara karayollarında güvenli taşıma sözü veren firmamız, uygun fiyatlarıyla da mali avantajlar sağlar.

 

Başak Vinç İletişim Bilgileri:

Adres: Teksan Sanayi Sitesi I-3 Blok No:5 / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 228 16 04

Gsm: 0532 682 07 15 | 0536 886 92 72 | 0538 292 09 26

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım