Başak Vinç

Oto Kurtarma

Başak Vinç Eskişehir oto kurtarma hizmetimiz ile aracınız nerede kalırsa kalsın anında müdahale ediyor, istediğiniz yere çekilmesinde sizlere yardımcı oluyoruz. Araç çekilici olarak da bilinen kurtarma işlemimiz ile saat veya konum farketmeden iletişime geçtikten sonra en hızlı şekilde ulaşıyor, içinde olduğunuz durumdan kurtulabilmeniz için hızla çalışmaya başlıyoruz.

Eskişehir oto kurtarıcı, aracınızın hasar gördüğü veya arızalandığı durumlarda aracınızın yerinden alınması veya tamir edilmesi için gerekli olan hizmetleri sunar.  Araba kazaları, arızaları, araba batmaları gibi acil durumlar için kullanılır.

Çekiciler, aracınızı yerinden almak için gerekli olan ekipmanlara ve teknolojilere sahiptir. Bu ekipmanlar sayesinde çekiciler, aracınızın nerede olduğu veya nerede arızalandığı ne olursa olsun, aracınızı yerinden alabilirler.

Eskişehir araç kurtarma  hizmetleri ile aracınızı ister sanayiye, ister adresinize, isterseniz de seçtiğiniz herhangi bir noktaya bıraktırabilirsiniz  ve çekici hizmetleri acil durumlar için önemli hizmetlerdir.

Aracınızın arıza veya kaza sebebiyle haret etmiyor, veya etmesi sakıncalı hale gelmişse Başak Vinç Eskişehir çekici servisimizle irtibata geçmeniz halinde 7 / 24 hazır olan ekibimiz konumunuza ulaşarak aracınızı istediğiniz noktaya çekecektir. Oto kurtarma hizmetimiz, çekici fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Başak Vinç İletişim Bilgileri:

Adres: Teksan Sanayi Sitesi I-3 Blok No:5 / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 228 16 04

Gsm: 0532 682 07 15 | 0536 886 92 72 | 0538 292 09 26

Görseller


Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım